Kaş Laminasyon

Kaş Laminasyonu Nedir?

Kaşlar yüzün odak noktasıdır ve ifadeyi önemli ölçüde etkiler. Kontrolden çıkan kaşlar hoş olmayan bir görünüm yaratır. Özellikle kıl yönünün aşağı doğru olması yüzün yorgun ve mutsuz görünmesine yol açabilir. Kaş Laminasyonu seyrek, cılız ve aşağı doğru düşen kaşların formunu değiştirerek yeni bir kaş formu ve dolgunluk kazandıran efekt verme uygulamasıdır. Kaşların hacimli görünmesini, istenilen renk ve şekli almasını sağlar. Ayrıca sert olan kaş kıllarının yanlış yönde uzama problemini de çözer. Kaş laminasyon, güzellik sektöründe popüler bir yöntemdir.

Peki, kaş laminasyonu nasıl yapılır?

Kaş laminasyon işleminde özel bir solüsyon kullanılarak kaşlar düzleştirilir ve şekillendirilir. Uzmanımız, kaşlara solüsyonu uygular ve belirli bir süre bekledikten sonra kaşlara istenilen formu verir. Kaş Laminasyon işleminde, kaşa uygulanan ve aynı zamanda vitamin de içeren solüsyon sayesinde kaşlar gür bir görünüm kazanır. Kaşlara zararı dokunan bir uygulama değildir.

Kaş Laminasyonu özellikle sert ve eğik kıllar için iyi gelen bir uygulamadır. Bu uygulamayla kaş kılları uysallaşır, sabitlenir ve hem doğal, hem de dolgun görünen kaşlar ortaya çıkar.

Kaş laminasyon kimlere yapılır?

Kaş laminasyon, inatçı ve şekil almayan kaşlara sahip olanlar için idealdir. Ayrıca, kaşlarında boşluklar olan ve daha dolgun bir görünüm elde etmek isteyenler için de kaş laminasyonu etkili bir yöntemdir.

Uygulama ne kadar sürede yapılan bir işlemdir?

İşlem süresi yaklaşık 1 saat sürmektedir. Uygulamanın süresi kişinin kıl yapısına göre değişkenlik gösterebilir.

Kaş laminasyon kimlere yapılmaz?

Kaş laminasyon, bazı durumlarda uygun olmayabilir. Cilt rahatsızlıkları, alerjik reaksiyonlar veya kaş bölgesinde yara ve enfeksiyonlar olan kişiler için bu yöntem önerilmez. Ayrıca, hamile veya emziren kadınlar ve 18 yaşından küçükler için de kaş laminasyonu uygulanmamalıdır.

Kaş laminasyon ne kadar kalıcıdır?

Kaş laminasyon sonuçları genellikle 8-10 hafta arasında kalıcıdır. Ancak, sonuçların kalıcılığı, cilt tipine, yaşam tarzına ve bakım rutinine bağlı olarak değişebilir. Uygulama yapıldıktan sonra 24 saat su ile temas edilmemeli, yağlı makyaj temizleyicileri kullanılmamalıdır.

Kampanyalardan Haberdar olmak İçin şimdi kaydol