Kalıcı Makyaj

Long-Time Liner nedir?

Alman “Long-Time Liner” Yöntemi ile doğallık yüzünüzde…

Kontür makyaj için günümüzde cihaz ve boyaları içeren sayısız uygulama kullanılıyor. Almanya’da geliştirilen Long-Time-LinerContureMakeUpYöntemi ise tüm mikro pigmentasyon teknikleri arasındaki en gelişmiş kozmetik mikro pigmentasyon tekniğini içeriyor.

Diğer mikro pigmentasyon tekniklerinden farklı olarak yüksek modernlikte tasarlanan mikro pigmentasyon cihazları ve uygulama yöntemi olan Long-Time-LinerContureMakeUp, dünyada kontür makyaj sektörüne “doğallık” katmasıyla fark yaratıyor.

Long-Time-LinerContureMakeUp, Alman üretim kalitesini taşıyan boya ve cihazlarla GilyaBeautymüşterilerine sağlıklı, uzun soluklu, kalıcı bir güzelliği sunuyor. Diğer kontür makyaj cihazlarının aksine Long-Time-Liner cilt üzerinde milimetrik git-gel hareketlerle cildi kesmeden ve kanatmadan boya akışı sağladığından, rahat ve acısız bir uygulama seansı ve uzun sürecanlı kalan, solmayan bir görünüm sunuyor.

Doğallığı ön plana çıkaran organik ve geniş renk seçenekli boyalarla yapılan uygulamalar, yüz ifadenizi en doğal şekilde vurguluyor. Long-Time-LinerContureMakeUpcihazı, tekniği ve boyaları sayesinde uygulama sonrasıfarklı tekniklerdeki gibi ciltte tahribat, kanama ya da yaraya sebep olmuyor.

 

Kampanyalardan Haberdar olmak İçin şimdi kaydol