Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflamada En Etkili Yöntemler…

Bölgesel zayıflamadaki amaç kilo vermenin yanı sıra daha fit ve güzel bir vücuda sahip olmaktır. Ancak zamanla, özellikle göbek, bel, basen, karın, kol, kalça, bacak gibi bazı bölgelerde biriken yağlardan sadece kilo vererek kurtulmak mümkün olmuyor. Bu nedenle, bölgesel zayıflama, ideal ve orantılı vücut ölçülerine sahip olmak için büyük öneme sahiptir.
Bu durumda o bölgeye özel bazı işlem ve uygulamalarla incelme sağlanabilmektedir. Bu uygulamalar genel olarak zayıflama değil sadece problemli bölgede incelme sağlamayı amaçladığı için bölgesel zayıflama veya incelme yöntemleri olarak adlandırabiliriz. Vücudumuz belli bölgelerinde biriken inatçı yağlardan kurtulmak ve bölgesel zayıflamak için merkezimizde yüksek teknoloji cihazlarla uyguladığımız etkili yöntemler;

* Shape Smart
* Shape Royal
* G7 Masajı
* Lenf Drenaj

Bölgesel Uygulamalarla, yağların yakımı sağlanmakta ve genel olarak bölgesel incelme ile birlikte sıkılaşma, toparlanma olmaktadır. Uzmanlarımız tarafından gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra hangi yöntem ya da yöntemlerin uygulanacağı, kaç seans süreceği belirlenmektedir.
Bölgesel incelmedeki tüm yöntemler etkili olmakta ancak kalıcılığı kişiye bağlı olarak değişebilmektedir. Kişi eğer beslenmesine dikkat eder ve alışkanlıklarına devam eder ve hareketli bir yaşam sürerse, vücutta tekrar yağ depolanmasını önleyebilmektedir.

 

Bölgesel Zayıflama Hizmetlerimiz

Kampanyalardan Haberdar olmak İçin şimdi kaydol