Shape Smart

Shape Smart İle Hızlı Ve Etkili Bölgesel Zayıflama

Shape Smart, Elos teknolojisine sahip bir cihazla uygulanan yönteme verilen isimdir. Devrim niteliğindeki bu yöntem, Bi-Polar Radyo Frekansı (RF), kızıl ötesi enerjisi, negatif basınç ve doku manipülasyonu etkilerini kapsamaktadır.

Shape Smart, kızıl ötesi ve RF enerjilerinin sinerjik kombinasyonuyla cildinizin ısınmasını sağlarken aynı zamanda özel tasarlanmış silindirleri ve vakumuyla güvenli, etkin enerji aktarımı sağlar. Böylece kısa süre içerisinde ve  hızlı bir şekilde vücudunuzun sağlıkla inceldiğini görebilirsiniz.

Shape Smart Nasıl Uygulanır?

Vakum destekli yüksek yoğunluktaki ultra kavitasyon teknolojisiyle zararsız bir teknolojik sistemdir. Başlığındaki kavitasyon noktaları çapraz atım sistemiyle uygulama yapılacak cilt dokusu altında bulunan yağ dokusunu vakumlar. Sonrasında ise ses dalgalarıyla sadece yağ olan bölgeye odaklanır.

Kavitasyon enerjisi, focus odaklama teknolojisi sayesinde sadece sorunlu bölgede kullanılır. Dolayısıyla enerji hiçbir şekilde iç organlara ya da istenmeyen bölgelere gitmez ve yalnızca sorunlu bölgede kalır.

Bu sistem sayesinde karın bölgesi, batın, uyluk ve kalça üzerindeki yağ tabakası cerrahi bir müdahale olmadan azalır. Böylelikle son teknolojiyle bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi yapılmış olur. İşlem sonrasında oluşan yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri sıvılaşarak lenf sistemiyle vücuttan atılır.

Shape Smart Avantajları Nelerdir?

Çapta küçülmede ShapeSmart, cerrahi olmayan Liposuction’a gerçek alternatif sunuyor. Böylelikle yaz aylarında hızlı sonuçlar alabilir ve formda bir vücuda sahip olabilirsiniz.
Cihazın diğer avantajlarını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Selülit azaltan cihazlar kategorisinde ilk Class II cihaz olarak farklılaşıyor.
  • Gözle görünür sonuçlar alabilmek adına 4 farklı tedavi protokolü uyguluyor.
  • En iyi sonuçlar için Elos teknolojisinden yararlanıyor.
  • Karın, kalça ve uyluklarda 30 dakikadan daha az sürede etkili uygulama yapılıyor.
  • Adipositlerin yağ yakımını hızlandırıyor.
  • Kombine edilen teknolojilerle yağ depolayan hücreleri çözer. Böylelikle daha pürüzsüz, sıkı, sağlıklı ve iyi şekillenmiş bir cilt yapısına sahip olursunuz.
  • Portakal kabuğu görünümünü yok eder.
  • Cildin şekillenmesini ve ciltteki kolajen ve elastin liflerinin canlandırılmasını hızlandırır.
  • Vücudunuzda lifting (kaldırma ve germe) etkisi yapar.
  • Kan dolaşımını artırarak vücuttaki zararlı maddelerin atılmasını kolaylaştırır ve vücudun sıhhatini artırır.

 

Shape Smart Uygulaması Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Vücudunuzda uygulama yapılan bölgeler vakum ve ısı nedeniyle kızarabilir. Bu uygulamanın normal bir sonucu olduğu için endişelenmenize gerek yoktur. Kızarıklıklar birkaç gün içinde tamamen kaybolur.
Uygulamadan sonraki 8 saat içinde çiğ, soğuk ve baharatlı gıdalar tüketmemelisiniz. Ayrıca yine bu 8 saat içerisinde yüz bölgesi hariç uygulama alanını temizlemek için soğuk su kullanmamalısınız.
Uygulamadan sonraki 48 saat içinde uygulama yapılan alana masaj yapmamalısınız. Fakat bu alana nemlendirici sürebilirsiniz
Uygulamadan sonraki ilk hafta solaryum ve güneşlenmekten kaçınmalısınız. Denize girecekseniz, leke oluşumunu engellemek için yüksek koruma faktörlü kremler kullanarak uygulama alanlarını pareo, havlu ya da örtüyle kapatarak korumalısınız.
Kalıcı ve etkili bir sonuç elde edebilmek için günde en az 3 litre su içmeli, dengeli beslenmeli ve spor yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Kimler Shape Smart Uygulaması Yaptırabilir?

Cildiyle ilgili herhangi bir rahatsızlığı ya da cilt iltihabı olanlar,
Uçuk, enfeksiyon, bakteriyel enfeksiyonlar, egzama, alerjik reaksiyonları ya da güneş yanığı olanlar,
Kalp pili, metal veya diğer protezleri olanlar,
Kanser, kalp ve diyabet hastaları,
Hamileler, emzirme ve adet döneminde olan kadınlar,
Uygulama öncesi 2 hafta içinde güneşlenmeye ve solaryuma maruz kalanlar,
Açık yarası ya da fotoalerjisi bulunanlar uygulamayı yaptıramaz. Söz konusu durumlar hariç, yasal olarak 18 yaşından büyük olan herkes Shape Smart uygulaması yaptırabilir.

 

Kampanyalardan Haberdar olmak İçin şimdi kaydol